Правила користування розважальним порталом "Charm Lady"

Флаг Украины Флаг России

Основні положення:

1. Адміністрація ресурсу встановлює правила поведінки на ньому и залишає за собою право вимагати їх виконання від користувачів.

2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені відповідно до українського та міжнародного законодавства про авторське право та суміжні права.

4. Матеріали, відмічені знаком "Реклама" публікуються на правах реклами.

5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та щоденників користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, щоденників, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

6. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.portal-od.com.

2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свої ім'я, прізвище і діючий електронну адресу.

3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення на форумі і залишати коментарі на сайті.

Інтерактивні ресурси сайту:

1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі ресурсу.

2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками щодо тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами. Учасники також можуть задаваті питання та / або відповідати на поставлені питання на Сайті portal-od.com.

3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики.

4. Не забороняються, але і не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонено:

1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.

2. Прямі й непрямі образи будь кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.

5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

6. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Процес модерації:

1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми тощо) є постмодеруємими. У разі, якщо на те або інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.

2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.

4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати до служби технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

Підсумкові положення:

1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.

2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.

З усіх питань, пов'язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, зв'язуйтеся з редакцією - за допомогою форми зворотнього зв'язку.

О нас | Соглашение | Реклама | Вакансии | Написать письмо
© 2009-2022, CHARM LADY

Закрыть